MALÁ trieda- ŽABKY
Triedne učiteľky: Bc.Zuzana Nekorancová 
                             Jarmila Bajáková

  1. Baculáková Petra
  2. Badžgoň Peter
  3. Bučková Lucia
  4. Bukovan Dávid
  5. Dejová Adela
  6. Fefková Vanesa
  7. Harvančák Tobias
  8. Hejda Oliver
  9. Husárová Lucia
  10. Hlava Oliver
  11. Hradská Kristína
  12. Králiková Mia
  13. Krenželová Mia
  14. Letko Filip
  15. Olejníková Sarah
  16. Ondrašinová Henrieta
  17. Pakošová Stela
  18. Sedlárová Nicoletta
  19. Zemaníková Zara
  20. Šuška Jakub

 

STREDNÁ trieda- SLNIEČKÁ 
Triedne učiteľky: Bc. Monika Beláková
                   Helena Arendáriková

 

  1. Badura Šimon
  2. Badžgoň Matúš
  3. Belko Matej
  4. Chovančík Jakub
  5. Furdanová Žanet Michaela
  6. Halagačková Barbora
  7. Koleň Matúš
  8. Korduliak Tobias
  9. Krištofíková Vanesa
  10. Maslík Damián
  11. Maslíková Marieta
  12. Maslíková Soňa
  13. Moskalová Melánia
  14. Nekoranec Adam
  15. Oravec Ľubomír
  16. Prívara Jakub
  17. Prívara Vladimír
  18. Štich Damián
  19. Šuvakinová Sofia
  20. Chabrečková Sofia

 

VEľKÁ trieda- LIENKY 
Triedne učiteľky: Mgr. Andrea Kicošová
                  
 Anna Dlhopolčeková

 

  1. Badura Samuel
  2. Buška Tomáš
  3. Cyprichová Simona
  4. Drvár Adam
  5. Furdanová Elizabeth Agnes
  6. Heglasíková Miroslava
  7. Choleva Boris
  8. Jánošíková Ema
  9. Jendrisek Šimon
  10. Kovalíčková Barbora
  11. Kožák Matúš
  12. Krkoška Daniel
  13. Króner Patrik
  14. Kubizňová Karin
  15. Kuric Tadeáš
  16. Machovčák Alex
  17. Majerík Jozef
  18. Maslík Marek
  19. Pakošová Ema
  20. Plecho Matúš
  21. Poláček Maximilián
  22. Smrečková Kornélia
  23. Vyrobík Sebastián
  24. Zemaníková Aneta

 

ELOKOVANÁ trieda- VČIELKY 
Triedne učiteľky: Nikola Kozáková
                   Darina Hrušková

  1. Badura Adrian
  2. Badžgoň Martin
  3. Craine Lianna Alexandra
  4. Fuják Tadeáš Ján
  5. Gabriš Marcel
  6. Gajdošíková Agáta
  7. Haluščák Jakub
  8. Kaháková Laura
  9. Kováčiková Alexandra
  10. Kožaková Timea
  11. Kulla Oliver
  12. Machovčáková Sofia
  13. Paleníková Lucia
  14. Pavlinová Alexandra
  15. Pohančeníková Eliška
  16. Poljak Patrik
  17. Šadibol Lukáš
  18. Šperka Samuel
  19. Šperková Ema
  20. Turiaková Anna
  21. Vanková Lea
  22. Veselková Michaela

 

"Ak urobíte svet lepším
 

PRE DETI,
 

urobíte ho lepším
 

PRE VŠETKÝCH."

 

RIADITEĽKA MŠ:
Helena Arendáriková
ZÁST. RIADITEĽKY:
Bc. Zuzana Nekorancová

UČITEĽKY:
Anna Dlhopolčeková

Jarmila Bajáková

Nikola Kozáková

Darina Hrušková

Bc. Monika Beláková

Mgr. Andrea Kicošová

VEDÚCA ŠKOLSKEJ JEDÁLNE:
Pavla Maľovaníková

ÚČTOVNÍČKA:
Mgr. Edita Bytčanková

ŠKOLNÍČKA :
Erika Sadleková

ŠKOLNÍČKA A KUCHÁRKA:
Zuzana Sýkorová

HLAVNÁ KUCHÁRKA:
Katarína Jarošová

KUCHÁRKA:
Katarína Lhoťanová


RADA ŠKOLY pri MŠ Staškov:

PREDSEDA:
Mgr. Edita Bytčanková- nepedagogický zamestnanec

Jarmila Bajáková- pedagogický zamestnanec

Veronika Haluščáková- zástupca rodičov

Gabriela Štichová- zástupca rodičov

Bc.Mária Čečotková- zástupca rodičov

Mgr. Iveta Bartusková- zástupca zriaďovateľa

Ján Belko- zástupca zriaďovateľa

 

 


Kontakt

Materská škola Staškov

Staškov 364
023 53 Čadca


MŠ-0911873773
odhlasovanie stravy
Nižný koniec-041/4346258
Vyšný koniec-0911 830 599